ایده‌های هوشمند رابین

سامانه مدیریت معاملات گروهی
اطلاعات مشتری

مشاهده پروتفوی مشتریان با تمامی جزئیات و تغییرات آن

ارسال سفارش

ارسال سفارشات خرید یا فروش به‌صورت عادی، پی‌در‌پی

دیده‌بان

قابلیت ایجاد دیده‌بان با جزئیات برای نمادها و شاخص‌ها

صفحه اصلی آنلاین گروهی
نمادها

مشاهده تمامی اطلاعات هر نماد شامل عمق و جزئیات و غیره

مدیریت سفارش

ریز جزئیات سفارشات، درخواست‌ها، پیش‌نویس‌ها، سفارشات فعال

سبد سفارشات

ایجاد، ویرایش و حذف سبد با فیلترهای متفاوت و تنظیم چگونگی ارسال

سامانه یکپارچه معامله‌گران

آنلاین گروهی رابین تریدر

آنلاین گروهی رابین

با بیشتر شدن اقبال مردم به سمت بازارهای مالی علی‌الخصوص بورس در ایران، بسیاری از افراد که دارای دانش و تخصص کافی در این زمینه ندارند، کار خرید و فروش سهام خود را به معامله‌گران می‌سپارند، بدین منظور طراحی و توسعه یک سیستم خرید و فروش گروهی سهام برای معامله‌گران بسیار ضرروی است.

مدیریت سفاراشات

یکی از بخش‌های بسیار مهم در سامانه معاملات گروهی برای تمامی معامله‌گران داشتن تنظیمات متنوع در بخش سفارشات و سبد آنهاست، ما در سامانه گروهی رابین سعی کرده‌ایم تا با توسعه دادن ابزارهای مختلف که براساس نیازسنجی در بازار سرمایه بدست آمده است، اکثر نیازهای معامله‌گران را در کنار سرعت و امنیت سامانه پوشش بدهیم.

از دیگر قابلیت‌های این سامانه می‌توان به ایجاد و مدیریت معاملات دوطرفه و کسب سود از شرایط صعود و نزول بازار، چارت تکنیکال و ابزارهای کاملا رایگان، گزارش‌گیری تجمیع براساس نماد و مشتری، افزودن مشتری براساس گروه و فایل اکسل اشاره کرد.

در توسعه سامانه آنلاین گروهی رابین سعی کرده‌ایم تا ابزارهای موردنیاز معامله‌گران را توسعه دهیم تا از بابت زیرساخت هیچ نگرانی وجود نداشته باشد تا تمرکز معامله‌گر روی کسب سود حداکثری باشد. در بسیاری از سامانه‌های آنلاین گروهی موجود در بازار ایران به‌دلیل پوشش ندادن تمامی ابزارهای موردنیاز معامله‌گر و وجود باگ‌های مختلف در سامانه باعث می‌شود تا انرژی و زمان معامله‌گران بجای صرف شدن روی شناسایی سود، روی کلنجار رفتن با سامانه هدر رود.

آنلاین گروهی رابین

سوالات متداول

سامانه آنلاین گروهی مناسب معامله‌گران دارای مدرک معامله‌گری حرفه‌ای و سبدگردان‌های مجاز در سازمان بورس می‌باشد.

خیر، باتوجه به اینکه استفاده از این سامانه نیاز به دقت بالا و سرعت مناسب است، استفاده از موبایل مرسوم نیست مگر در موارد بسیار ابتدایی که این امکان هم‌اکنون در سامانه آنلاین گروهی مهیا می‌باشد.

بله، سامانه آنلاین گروهی دارای ابزار تحلیل تکنیکال Tradingview به‌همراه اندیکاتورهای موردنیاز می‌باشد.

براساس نظرسنجی و مشاهده کیفیت اتنصال سامانه به هسته بورس برای ارسال و مدیریت سفارشات، سامانه رابین تریدر سریعترین سامانه با تاخیر بسیار کم برای ارسال سفارشات خرید و فروش است.
پیمایش به بالا