ایده‌های هوشمند رابین

درباره ما

ایده‌های هوشمند رابین، در سال 1399 تاسیس و تلاش شد تا با توسعه زیرساخت فناوری خود پاسخگوی نیازهای نرم‌افزاری سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه باشد. با بهره‌گیری از نیروهای خلاق و متخصص و کسب مجوزهای لازم از مراجع قانونی مربوط، ایده‌های هوشمند رابین توانسته است تا علاوه بر پوشش نیازهای گروه رابین، پاسخگوی بسیاری از نیازمندهای حوزه فناوری اطلاعات فعالان بازار سرمایه باشد.

شرکت ایده‌های هوشمند رابین در طول دو سال گذشته با کسب مجوز شرکت‌های خلاق از زیست بوم توسعه کسب و کارهای خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری و هم‌چنین با کسب مجوز از نظام صنفی و رایانه‌ای تهران، موفق به توسعه پلتفرم یکپارچه نرم‌افزا تخصصی بازار سرمایه، با استفاده از تکنلوژی و ابزارهای روزآمد گردید است.

ایده‌های هوشمند رابین، به‌دنبال آن است تا با بکارگیری از فناوری‌ها و زیرساخت‌های مرتبط با بازار سرمایه، شرایط مناسب برای انتقال دانش فنی و ورود شرکت‌ها و استارت‌آپها نوآور به این بازار را مهیا ساخته و در این راستا باعث ایجاد تحول ساختاری در ارائه خدمات فناورانه باشد.
ایده‌های هوشمند رابین - Rabin Intelligent Idea

اهداف ما در ایده‌های هوشمند رابین

گسترش استفاده بازار

از روز تاسیس در ایده‌های هوشمند رابین مصمم بودیم تا با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، بازار مالی را بازاری در دسترس عموم قراربدهیم.

افزایش کیفیت خدمات

باورداریم که برای رسیدن به اهداف استراتژیک خود باید خدمات قابل ارائه را همگام با پیشرفت‌های تکنولوژیکی بکنیم

رهبری بازار

با توجه به علاقه شدید افراد در کشور برای مشارکت و سودآوری از بازارهای مالی قصد داریم تا در آینده رهبری بازار را در زمینه‌ی توسعه زیرساخت‌های فناوری برعهده بگیریم.

مشارکت

باتوجه به مسولیت اجتماعی ایده‌های هوشمند رابین، حاضر به ارائه انواع خدمات به استارت‌ها و شتاب‌دهنده‌ها هستیم

پیمایش به بالا